Non İnvaziv Prenatal Test (NIPT)
0 232 464 91 91
Hamileler İçin  »  Test Kapsamı
Hamilelikte Down Sendromu'nu
%99.9 Duyarlılıkla Tarayan
Anne ve Bebek için Risksiz,
Güvenli Prenatal Test

Hamilelik döneminizde ihtiyaç duyduğunuz güveni verecek olan en hassas ve en geniş kapsamlı Panorama prenatal testi sizlere sunmaktan gururluyuz.

DUYARLI:
Hamilelik döneminde, bebeğin bazı DNA’ları anne kanına geçer. DNA bebeğin genetik bilgilerini kromozomlarda taşır. Panorama test bebeğin sağlığında etkili olabilecek bazı kromozom bilgilerini anne kanını kullanarak tarar. Panorama tarama testi bebeğin belli kromozomlarının durumunu tarayan ve girişimsel olmayan (non-invaziv prenatal test) genetik bir doğum öncesi testidir.

NELERİ TARAR?
İnsanda 23 çift kromozom, toplam 46 kromozom vardır-her çift iki kopyadır. Panorama test, çift olması gereken kromozom kopyası yerine tek kromozomları ve fazlalık kromozları tespit eder. Bakılan anormallikler Down Sendromu, Patau Sendromu, Edwards Sendromu, Monozomi X (Turner Sendromu) ve Triploidi'dir. 

GÜVENLİ:
Günümüzde uygulanan genetik testler; amniosentez ve koryon vilüs örneklemesi (CVS) girişimsel testler olup düşük riski taşırlar. Panorama prenatal test için sadece kan almak yeterlidir. Panorama test anne ve bebek için güvenlidir.

PANORAMA TEST:
Size en hassas ve en geniş kapsamlı genetik bilgileri verebilen güvenilir testtir.

Tek test, Daha fazla kapsamEVDEN KAN ALMA
Copyright © 2013 Biolab Laboratuvarlar Grubu - İzmir Laboratuvar| Tüm Hakları Saklıdır.